Domowa rozrywka w perfekcyjnej formie

Loewe

Loewe Klang 9

Loewe Klang 9
Oblicz ratę

Cena: 27 000,00 PLN

  • Loewe Klang 9 Piękno urzeczywistnione. Zaskakująco inny.

Pełny charakteru. Najnowocześniejsza technologia pełna splendoru, a jednak minimialistyczna i powświągliwa. Nisko-rezonująca obudowa wykonana z wysokiej jakości, litej stali nierdzewnej w kolorze grafitowym lub bursztynowym uzupełnia telewizor bild 9. Udoskonalona akustycznie, pozbawiona widocznych śrub maskownica z bezszwowym materiałem akustycznym opracowanym specjalnie dla Loewe nadaje głośnikowi domowy i ciepły sznyt.

 

  • Potężny dźwięk.

Koncept trzydrożnego głośnika aktywnego i czterech cyfrowych wzmacniaczy o mocy 310W zapewnia imponujące doświadczenie dźwięku. Głośnik Loewe klang 9 łączy technologię kolumny z pełnoprawnym subwooferem w jednym urządzeniu. Główny akustyk Loewe, Alfred Hassaoui, który gra na ponad ośmiu instrumentach od saksofonu, poprzez fortepian po róg tenorowy, wzniósł brzmienie na nowy poziom - bas poruszający wnętrze, potężne średnie tony i najdelikatniejsze niuanse wysokich tonów. Rezultat: potężny, cudownie autentyczny, wielostronny dźwięk.

 

 

  • Połączenie designu i technologii.

Bodo Sperlein, Dyrektor Kreatywny Loewe, na co dzień rezydujący w Londynie, przygotował niezwykle powściągliwy i elegancki wygląd Loewe bild 9 i klang 9, sprawiając, że są fascynująco unikalne. Design jest wyrafinowany i bardzo osobisty. Tył z litego aluminium działa jako doskonały, zintegrowany element chłodzący, dokładając się do stabilnego działania głośników. Wysokiej jakości wykończenie na bursztynowej lub grafitowej powierzchni, tworzy ciepły i domowy sznyt.

 

  • Inteligentna technologia bezprzewodowa

Telewizory Loewe wyposażone w Digital Audiolink pozwalają na tworzenie zintegrowanego, bezprzewodowego systemu, w którym klang 9 jest wykrywany i podłączany automatycznie po naciśnięciu przycisku. Od strony technicznej głośniki idealnie współpracują z Loewe bild 9, który pełni rolę głośnika centralnego. Głośniki można swobodnie rozlokować w pomieszczeniu, aby zoptymalizować doświadczenie dźwięku i uwzględnić różne rozwiązania przestrzenne. Niezależnie od tego, czy zamontowano je na uchwycie ściennym, umieszczono w rogu, czy są postawiono wolno, zapewniają tę samą, doskonałą jakość dźwięku.

 

 

  • Loewe bild 9

Estetyka i dźwięk głośników klang 9, dostępnych w kolorze bursztynowym lub grafitowym, doskonale uzupełniają Loewe bild 9, tworząc domowy nastrój.

 

  • Dane techniczne:

Zasada konstrukcji:    Aktywny, 3-drożny w układzie D’Appolito
Wzmacniacze:    4 cyfrowe wzmacniacze (klasa D)
Moc nominalna / muzyczna:    155 Watt / 310 Watt
Pasmo przenoszenia:    35 Hz – 22 kHz (– 3 dB)
Ciśnienie akustyczne (średnie / szczytowe)    107 dB / 106 dB (z odległości 1 m)
Zastosowane głośniki:    1 x 6 calowy woofer; 2 x 6 calowy woofers (pasywny); 2 x 3 calowy głośnik średniozakresowy; 1 x 1 calowy tweeter
Bezprzewodowy Digital Audiolink:    5.8 GHz
Łącze Digital Audiolink:    In / out
Łącze Cinch (Line in) / detekcja sygnału:    Tak / Tak
Optymalizacja dźwięku:    Możliwość zmiany pozycji głośnika
Regulacja Gain:    Tak
Waga:    15.0 kg
Kolor:    Grafitowy lub Amber Gold (bursztynowy)
Akcesoria (opcjonalne):    LOEWE klang link (bezprzewodowy transmiter)
Wymiary (S x W x G):    25.1 x 71.2 x 26.0 cm

Do produktu nie przypisano żadnych akcesoriów

Brak plików

Powrót
Instalacja/Dostawa - Specjaliści HiFi exclusive dostarczą, zainstalują i uruchomią zakupiony sprzęt w twoim domu
Sklep hifi24.pl
Salon 300m2 w Gnieźnie

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o nowościach
dostępnych w naszej ofercie zostaw nam swój adres e-mail.